Ana SayfaHakkımızdaFaaliyet AlanlarımızVizyonumuzHaberler ve Duyurularİletişim
BALTAŞ Enerji & İnşaat
Tic. Ltd. Şti.
Ana Sayfa
Siz sorununuzu iletin; Biz çözüm üretelim.

''Her türlü teknik konuda yerel çözüm ortağınız''        

   
Şirketimiz 2012 yılında Yusuf BALTAŞ tarafından BALTAŞ Enerji Isı Sistemleri İnşaat Oto. Gıda Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulmuştur. Kahramanmaraş merkezli olarak kurulan BALTAŞ Enerji & İnşaat'ın vizyonu başta Kahramanmaraş ve bölge illerinde güvenilir, kaliteli, kusursuz ve zamanında taahhütleri yerine getirmeyi ilke edinmiş, lider bir şirket olmak ve daima geliştirmek.

   Baltaş Enerji ve İnşaat tecrübeli personel kadrosu ile temel amacı müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe öncü bir firmadır.  

    Firmamız, kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına uygun çalışma prensibine verdiği titiz yaklaşımıyla sektöründe seçkin bir isme sahip olma çabasındadır.

   2012 Yılından günümüze kadar birçok başarılı projede yer alan BALTAŞ ENERJİ & İNŞAAT bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile atılımlarına devam etmektedir.

   
   Bu vizyondan hareketle BALTAŞ Enerji & İnşaat mesleki değerlerden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamak
hedefiyle çalışmalarını devam ettirecektir.


Resmi Web sitemize hoş geldiniz...
 

Ana Sayfa|Hakkımızda|Faaliyet Alanlarımız|Vizyonumuz|Haberler ve Duyurular|İletişim